• Sprzedaż komputerów

  Sprzedaż komputerów
  Polecamy Laptopy i Komputery PC - Nowe i poleasingowe Czytaj dalej
 • Urządzenia fiskalne: kasy, drukarki

  Urządzenia fiskalne: kasy, drukarki
  Drukarki oraz kasy fiskalne. Posiadamy w sprzedaży urządzenia fiskalne Novitus. Kasy fiskalne do małych i średnich punktów usługowych oraz sklepów jak również drukarki fiskalne do serwisów hurtowni. Nasi klienci pochodzą z miast Mikołów Łaziska Orzesze. Czytaj dalej
 • Naprawa Komputera - Serwis Laptopa

  Naprawa Komputera - Serwis Laptopa
  Naprawa laptopa asus acer toshiba dell msi samsung apple. Pogwarancyjny serwis laptopa Mikołów Katowice Tychy Łaziska. Naprawiamy laptopy po zalaniu, laptopy po upadku z uszkodzonym gniazdem zasilania. Wykonujemy naprawy tabletu oraz komputera stacjonarnego PC. Wykonujemy naprawy dla klientów z Mikołowa Tychów Łaziska Katowic. Naprawy laptopów wszystkich marek. Czytaj dalej
 • Projektowanie stron www - Tworzenie sklepów

  Projektowanie stron www - Tworzenie sklepów
  Projektujemy i wdrażamy sklepy internetowe oraz strony www. Tworzymy strony internetowe oraz sklepy na urządzenia mobilne typu laptop, smartfon czy tablet. Tworzenie stron i sklepów dla klientów z Mikołowa Tychów Łaziska Katowic Czytaj dalej
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Sprzedaż komputerów

Komputer do biura

 

Komputer do pracy biurowej - zdalnej

 

Najczęściej wydajny komputer w aplikacjach 2D, arkuszach kalkulacyjnych, edytorach tekstu, przy tworzeniu prezentacji, odbieraniu i wysyłaniu poczty e-mail, wystawianiu i wysyłaniu faktur, jeśli zachodzi potrzeba pracy zdalnej komputer powinien zostać wyposażony w kamerkę internetową.

 

 

 

 

Kompury do projektowania graficznego cad

 

Wydajny komputer do projektowania 3D typu CAD

 

Taki komputer cechuje się duża ilością Pamięci RAM, wydajnym procesorem, odpowiednią przepustowością magistrali na płycie głównej, szybkim i pojemnym dyskiem lub kilkoma dyskami najczęściej w technologii SSD, wydajną dedykowaną kartą grafiki dla aplikacji typu CAD, mocnym zasilaczem i solidnym chłodzeniem.

 

 

 

komputer dla gracza

 

Komputer gamingowy - komputer dla gracza

 

To wyjątkowy komputer z duża ilością Pamięci RAM, wydajnym procesorem najczęściej Intel-I7 , Intel-I9 lub AMD RYZEN 5 , AMD RYZEN 7, szybką płytą główną wyposażoną w niezbędne wejścia i wyjścia, szybkim dyskiem SSD najczęściej NVMe na złączu M.2 na system i pojemnym dyskiem twardym na gry (SSD luch HDD), wydajną dedykowaną kartą grafiki dla Gier, odpowiednią przestronną obudową, mocnym zasilaczem i solidnym chłodzeniem.

 

 

 

asus rog laptop

 

Laptopy Nowe

 

Polecamy Laptopy znanych producentów jak HP, Dell, Toshiba, Asus, Apple, Acer, Samsung, MSI, Lenovo czy wiele innych, posiadamy w sprzedaży nowe laptopy z oryginalną gwarancją producenta.

 

 

 

 

dell xps poleasingowy

 

Laptopy Poleasingowe

 

To znacznie tańsze laptopy po prezesach dużych form, menadżerach itp, laptopy w dobrym stanie wizualnym i technicznym, wysokich parametrach, oryginalnym systemem operacyjnym z 12-miesięczną gwarancją oraz serwisie pogwarancyjnym w bardzo atrakcyjnych cenach często 50% ceny nowego sprzętu. Najczęściej Dell, Lenovo, HP i inne. W zależności od modelu i konfiguracji idealne, niedrogie i sprawdzone rozwiązanie do pracy biurowej, projektowania, ucznia.

 

 

 

 

 

 

 

Komputery personalizowane pod wymagania użytkownika 

Przykład:

Mocny i wydajny komputer dla użytkownka domowego, który ma wysokie wymagania w stosunku do komputera i nie jest graczem, to konfiguracja z wydajnymi elementmi oraz tańszą zintegrowaną kartą grafiki co znacznie redukuje cenę zakupu.

 

 

 

Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie. W każdej chwili możesz wyłączyć obsługę plików cookie ustawiając odpowiedni parametr przeglądarki internetowej

10528
Jesteśmy z Wami dni
3830
Naszych klientów
28
Lat doświadczenia
4
Średni czas naprawy